29 LISTOPADA 2018 o godzinie 14.50 w budynku przy ul. Mazowieckiej 25

rozpoczynają się zajęcia na nowym kursie kwalifikacyjnym R.3 - Prowadzenie produkcji rolniczej

OGŁOSZENIE PRZETARGOWE

INFORMACJA O WYBORZE OFERTY

SZLACHETNA PACZKA

To  najlepiej zorganizowany

projekt społeczny w Polsce.

W ciągu jednego weekendu milion osób

wymienia się rzeczami i całą siłą życzliwości.

Mądrość i nowoczesne technologie.

Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda.

Serce i logistyka.

SZLACHETNA PACZKA

łączy to wszystko!!!

NASZA SZKOŁA W TYM ROKU

RÓWNIEŻ UCZESTNICZY W TEJ AKCJI!!!

Koordynatorzy szlachetnej paczki w naszej szkole: Dorota Socha, Małgorzat Bąkowska, Małgorzata Sadowska

UWAGA!!!

W AKCJI UCZESTNICZĄ

KLASY Z UL. MAZOWIECKIEJ

Autor: Michał Mocek

VIII BOŻONARODZENIOWA PACZKA  DLA BOHATERA

ROZPOCZYNAMY  ZBIÓRKĘ W NASZEJ SZKOLE!!! POKAŻMY, ŻE MOŻNA NA NAS LICZYĆ!!! OSOBY ZAINTERESOWANE POMOCĄ  PROSZONE SĄ O KONTAKT PANEM BOGUSŁAWEM BRYKAŁĄ.

W ZBIÓRCE UCZESTNICZĄ KLASY Z UL. SADOWEJ.
JAKIE PRODUKTY ZBIERAMY?
- Artykuły spożywcze o długim terminie ważności: herbata, kawa, słodycze, żywność w puszkach, dżemy, konfitury, konserwy, cukier, bakalie, syropy, płatki śniadaniowe, ryż, makaron, kasze, suche wędliny, sery itd.
- Kosmetyki i artykułu chemiczne: kremy, szampony, płyny i sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasty do zębów, środki czystości, a także koce i ręczniki.
Zbiórka trwa do 14 grudnia 2018 roku.
W dniach 15-16 grudnia w polskich mundurach, wspólnie z przyjaciółmi paczki zostaną rozwiezione do naszych Bohaterów. Mamy nadzieję, że nasz apel, tak jak w latach poprzednich, nie pozostanie bez odpowiedzi. Liczymy na Państwa wsparcie w rozpropagowaniu naszej inicjatywy. Dziękujemy!

W dniu 6.11.2018 odbył się turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora Szkoły z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. W turnieju wzięły udział reprezentacje klas pierwszych drugich trzecich i czwartych ZSP w Przasnyszu. Po rozegraniu  sześciu meczy zwycięstwo przypadło reprezentacji klas trzecich.

Projekt AIESEC za nami

Trzy tygodnie projektu AIESEC dobiegły końca. Przez cały ten czas uczniowie  ZSP poznawali coraz  to ciekawsze fakty na temat Kirgistanu i Brazylii oraz szlifowali język angielski. Na zakończenie projektu uczniowie klasy IIILOH  pod opieką pani Moniki Sadowskiej  przygotowali prezentację dla naszych gości – o Polsce w języku angielskim.

A taką wiadomość  Teo zostawił dla nas na Instagramie:

Thank you Przasnysz for this 3 weeks, was an amazing experience and now i am leaving Poland happy and with the fullness of duty fulfilled... POLAND i love you and i ll miss u so much…

Cieszymy się, że nie tylko my, społeczność ZSP, jesteśmy zadowoleni z projektu.

INFORMACJA O PROJEKCIE

Otwarty nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach naboru dla Poddziałanie X.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów RPMA.10.03.01-IP.01-14-073/18, który został ogłoszony w dniu 31.07.2018 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego  na lata 2014-2020, przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych

Zespół Szkół Powiatowych im. mjr H.Sucharskiego: „Kompleksowy program rozwoju Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu- zakup i dostawa sprzętu ICT, sprzętu agd, sprzętu do pracowni- mechanik pojazdów samochodowych oraz maszyn rolniczych i pomocy dydaktycznych”

Przetarg dostawy