Aktualności


PLAN

05.11.2018

Plan PDF - Nauczyciele

Plan PDF - Klasy

DYŻURY NAUCZYCIELI


W dniu 6.11.2018 odbył się turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora Szkoły z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. W turnieju wzięły udział reprezentacje klas pierwszych drugich trzecich i czwartych ZSP w Przasnyszu. Po rozegraniu  sześciu meczy zwycięstwo przypadło reprezentacji klas trzecich.


Projekt AIESEC za nami

   Trzy tygodnie projektu AIESEC dobiegły końca. Przez cały ten czas uczniowie  ZSP poznawali coraz  to ciekawsze fakty na temat Kirgistanu i Brazylii oraz szlifowali język angielski. Na zakończenie projektu uczniowie klasy IIILOH  pod opieką pani Moniki Sadowskiej  przygotowali prezentację dla naszych gości – o Polsce w języku angielskim.   

A taką wiadomość  Teo zostawił dla nas na Instagramie:

Thank you Przasnysz for this 3 weeks, was an amazing experience and now i am leaving Poland happy and with the fullness of duty fulfilled... POLAND i love you and i ll miss u so much…

Cieszymy się, że nie tylko my, społeczność ZSP, jesteśmy zadowoleni z projektu.


  INFORMACJA O PROJEKCIE


Otwarty nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach naboru dla Poddziałanie X.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów RPMA.10.03.01-IP.01-14-073/18, który został ogłoszony w dniu 31.07.2018 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego  na lata 2014-2020, przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych


Zespół Szkół Powiatowych im. mjr H.Sucharskiego: „Kompleksowy program rozwoju Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu- zakup i dostawa sprzętu ICT, sprzętu agd, sprzętu do pracowni- mechanik pojazdów samochodowych oraz maszyn rolniczych i pomocy dydaktycznych”

Przetarg dostawy