Administratorzy szkolnej strony internetowej

Grażyna Karwacka

Administratorzy szkolnej sieci komputerowej

Grzegorz Szczepkowski

Administratorzy szkolnej strony internetowej bardzo proszą osoby chcące zamieszczać dokumenty i artykuły na stronie o zapoznanie się z następującymi informacjami.

Dokumenty do zamieszczenia na stronie internetowej szkoły proszę przekazywać w następującej formie:

- artykuły w dokumencie tekstowym z rozszerzeniem .doc; .docx; tekst powinien być odpowiednio sformatowany oraz sprawdzony pod względem gramatycznym oraz ortograficznym (obsługa strony nie będzie sprawdzała poprawności dostarczonych tekstów);

- artykuł opatrzony tytułem oraz podpisem osoby, która dane materiały opracowała;

- zdjęcia dostarczone w formacie JPEG (.jpg, .jpeg) w rozmiarze 800/600 pikseli;

- zdjęcia opisane;

- kwestionariusze i dokumenty do załączenia w formacie PDF (.pdf), również opisane;

- artykuły nie związane bezpośrednio ze szkołą wymagają zezwolenia dyrekcji na umieszczenie na stronie szkolnej;

Wszystkie zdjęcia, artykuły oraz dokumenty będą przyjmowane tylko w formie elektronicznej.

Artykuły nie opisane imieniem i nazwiskiem nauczyciela autora, bądź nauczyciela opiekuna autora nie będą umieszczane na stronie.

Materiały proszę dostarczać na nośnikach lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Osoby prowadzące wszelkiego rodzaju koła zainteresowań (zajęcia sportowe, artystyczne, dodatkowe) mają możliwość stworzenia oddzielnej zakładki w menu na stronie szkoły i systematycznego umieszczania informacji na temat prowadzonych zajęć (wydarzenia, sukcesy, terminy spotkań, kwestionariusze, pliki do pobrania itp.)

Administratorzy strony

Małgorzata Jaworska-Olsztyn

Grażyna Karwacka

Administratorzy szkolnej sieci komputerowej bardzo proszą osoby użytkujące sieć o zapoznanie się z następującymi informacjami.

W sekretariacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu na ulicy Mazowieckiej oraz na ulicy Sadowej znajdują się dzienniki zaistniałych awarii oraz usterek wymagających interwencji administratorów szkolnej sieci komputerowej.

W czasie dyżuru administracyjnego w pierwszej kolejności będą usuwane wszelkie awarie zgłoszone przez nauczycieli i pracowników szkoły a następnie czynności wchodzące w skład zakresu obowiązków administratora szkolnej sieci komputerowej.

Awarie będą usuwane na bieżąco w kolejności zgłoszenia.

Czynności administracyjne nie będą pełnione podczas prowadzenia zajęć nauczycieli wynikających z tygodniowego planu pracy szkoły.

Harmonogram pracy administratorów szkolnej sieci komputerowej na rok szkolny 2016/2017:

Imię i nazwisko

Dzień