Pożegnanie maturzystów

27 kwietnia 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Dyrektor szkoły pogratulował abiturientom ukończenia szkoły,a także podziękował wychowawcom i nauczycielom za ogromny wkład pracy.
Wyróżniający się w całym cyklu nauczania uczniowie otrzymali z rąk dyrekcji szkoły pamiątkowe nagrody.  

Patrycja Kawiecka, najlepsza uczennica szkoły otrzymała wysokiej klasy rower ufundowany przez prezesa firmy Zipp, pana Roberta Olsztyna.

 

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH 2017/2018

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ POWIATOWYCHIM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W PRZASNYSZU

I MIEJSCE

JULIA ZAWIESKA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3     W PRZASNYSZU

II MIEJSCE

ZUZANNA GUZOWICZ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3     W PRZASNYSZU

III MIEJSCE

SYLWIA ZIENKIEWICZ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3     W PRZASNYSZU

 

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO I WIEDZY  O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ ZESPOŁ SZKÓŁ POWIATOWYCH IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W PRZASNYSZU

Zwycięzcy konkursu otrzymali roczny darmowy kurs języka angielskiegow Szkole Językowej „InterClass”.

WŚRÓD KLAS VII

I MIEJSCE

ALICJA BRYM

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3     W PRZASNYSZU

II MIEJSCE

PATRYCJA JAWORSKA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3     W PRZASNYSZU

III MIEJSCE

MARIA EJSMUND

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3  W PRZASNYSZU

 

WŚRÓD KLAS  II ORAZ  III GIMNAZJUM

I MIEJSCE

ANNA BŁASZCZAK

SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNEM

 

II MIEJSCE

JAKUB ŁYSIAK

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3     W PRZASNYSZU

III MIEJSCE

ZUZANNA  GUZOWICZ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3      W PRZASNYSZU

 

WYRÓŻNIENIE:

BARBARA SKIBNIEWSKA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W PRZASNYSZU

AGATA JAŚKIEWICZ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W PRZASNYSZU

MAKSYMILIAN WESOŁY

SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W PRZASNYSZU

 

 

MATURZYŚCI NAGRODZENI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

NAUKA

NAJWYŻSZA ŚREDNIA W CAŁYM CYKLU KSZTAŁCENIA

1.

PATRYCJA KAWIECKA

KL. III LOH

5,12

ŚREDNIA W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 5,43

WZOROWE ZACHOWANIE, WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS

POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY

1 MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ROSYJSKIEGO

 

UCZNIOWIE MAJĄCY ŚREDNIĄ OCEN MINIMUM 4,5 NA KONIEC II SEMESTRU ORAZ LAUREACI OLIMPIAD, KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

2.

EWELINA MERCHEL

KL. IV TE

4,8

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY

3.

MARLENA MIŁOSZEWSKA

KL. IV TE

4,8

 

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY

4.

JAN MATUSZEWSKI

KL. IV TR

4,8

FINALISTA OKRĘGOWEJ OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH Z BLOKU PRODUKCJA ROŚLINNA

 

5.

DOMINIK SIUTA

KL. IV TE

4,9

POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY

 

 

6.

JANUSZ SILSKI

KL. IV TE

4,72

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY,

POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY

7.

KAMIL SARBIEWSKI

KL. IV TI

4,70

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

8.

KRYSTIAN DOMINIK

KL. TI

4,60

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

 

9.

KLAUDIA KUCIŃSKA

KL. IV TŻ

4,57

UDZIAŁ W ELIMINACJACH OKRĘGOWYCH OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU

2 MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ROSYJSKIEGO

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

10.

KAMIL BEDNARCZYK

KL. IV TI

4,50

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

11.

KONRAD SZMALC

KL. IV TŻ

4,50

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

12.

CEZARY TYCIŃSKI

KL. IV TE

4,6

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

LAUREAT (II MIEJSCE) MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU WOKALNO – RECYTATORSKIEGO „TEJ, CO NIE ZGINĘŁA”

13.

PATRYCJA DZIOBEK

KL. IV TŻ

4,29

UDZIAŁ W ELIMINACJACH OKRĘGOWYCH OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU

HONOROWY DAWCA KRWI  - 1,800 ML

14.

MONIKA BORKOWSKA

KL. IV TŻ

4,07

 FINALISTKA OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH BLOK TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI

15.

ANNA WIĘCKOWSKA

KL. IV TŻ

4,29

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

 

RSU / BIBLIOTEKA SZKOLNA /PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

UCZNIOWIE W CAŁYM CYKLU SZKOLNYM WYKAZYWALI SIĘ OGROMNYM ZAANGAŻOWANIEM W PRACE SPOŁECZNE NA RZECZ SZKOŁY. UCZESTNICZYLI  W RÓŻNEGO RODZAJU AKCJACH PROMUJĄCYCH CZYTELNICTWO, UDZIELALI SIĘ W REALIZACJI  „NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA”,  AKCJACH CHARYTATYWNYCH, ORGANIZACJI IMPREZ SZKOLNYCH (DZIEŃ WIOSNY, WIECZORY KINOWE W BIBLIOTECE, ORGANIZACJA  SPOTKAŃ CZYTELNICZYCH W BIBLIOTECE, OBSŁUGA FOTOGRAFICZNA IMPREZ SZKOLNYCH, TWORZENIE ARTYKUŁÓW NA STRONĘ INTERNETOWĄ SZKOŁY I WIELE INNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ…)

16.

KLAUDIA WESOŁOWSKA

KL. IV TŻ

 

NAJLEPSZY CZYTELNIK SZKOŁY –38 WYPOŻYCZONYCH  KSIĄŻEK

HONOROWY DAWCA KRWI  - 450 ML

WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS – WOLONTARIUSZ ROKU

17.

PATRYCJA POGORZELSKA

KL. IV TŻ

 

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

18.

KAMILA KIMONA

KL. IV TE

 

WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS

 

 

19.

JUSTYNA JEŻ

KL. IV TE

 

WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS

 

20.

CEZARY TYCIŃSKI

KL. IV TE

 

CZŁOWIEK ORKIESTRA, UCZESTNIK I LAUREAT KONKURSÓW LITERACKICH, RECYTATORSKICH, INICJATOR WIELU WYDARZEŃ KULTURALNO – SPOŁECZNYCH NA TERENIE SZKOŁY ORAZ POWIATU PRZASNYSKIEGO,

DZIAŁALNOŚĆ W RSU

21.

DOMINIK SIUTA

KL. IV TE

 

DZIAŁALNOŚĆ W RSU,

DZIAŁALNOŚĆ W MŁODZIEŻOWEJ RADZIE MIASTA PRZASNYSZ

22.

KACPER PERZYNA

KL. IV TE

 

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

23.

ADRIAN GÓRECKI

KL. IV TE

 

AKTYWNA PRACA POŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

24.

WOJCIECH BEDNARSKI

KL. IV TE

 

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

25.

GRZEGORZ BOJARSKI

KL. IV TI

 

„CHŁOPAK Z APARATEM” ,

WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS  - WOLONTARIUSZ ROKU

26.

JAKUB NOWOTKO

KL. IV TŻ

 

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

 

SPORT

27.

ALEKSANDRA SZMAGAJ

KL. IV TŻ

 

 

28.

KATARZYNA WOŻNIAK

KL. IV TŻ

 

 

29.

SYLWIA ŻEBROWSKA

KL.  IV TŻ

 

 

30.

ANDŻELIKA  GRABOWSKA

KL. III LOS

 

 

31.

MAGDALENA  WYSOCKA

KL. III LOS

 

 

32.

BARTOSZ ORŁOWSKI

KL. III LOS

 

 

33.

SEBASTIAN KLUCZ

KL. III LOS

 

 

34.

CICHOWSKI DAWID

KL. III LOS

 

 

35.

BEDNARSKI WOJCIECH

KL. IV TE

 

 

36.

KAMIL WIĘCEK

KL. IV TR

 

 

 

WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS

37.

KATARZYNA KAWIECKA

KL. III LOH

 

 

38.

ALEKSANDRA PIOTROWSKA

KL. III LOH

 

WOLONTARIUSZ ROKU

39.

KAROLINA MATŁOCH

KL. IV TE

 

WOLONTARIUSZ ROKU

AKTYWNA PACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

 

AKTYWNA DZIAŁALNOŚĆ W PROPAGOWANIU HONOROWEGO KRWIODAWSTWA

40.

MARCIN FIJAŁ

 

KL. IV TS

2,700 ML

41.

SZYMON PIOTROWSKI

 

KL. IV TR

2,450 ML

42.

DAMIAN SZYMAŃSKI

 

KL. IV TŻ

2,250ML

43.

MICHAŁ SOSNOWSKI

 

KL. IV TI

900 ML