Aktualności

1 DZIEŃ WIOSNY W ZSP PRZASNYSZ

FILM Z PIERWSZEGO DNIA WIOSNY

Nadejście wiosny nasza szkoła uczciła wieloma wydarzeniami.  Część pierwszą stanowiła uroczystość pod hasłem „WAGARY NIE TYM RAZEM STARY‘’, którą przygotowali  uczniowie pod kierunkiem nauczycieli (Małgorzata Bąkowska, Sylwia Grabowska, Monika Sadowska, Agnieszka Valentić). Każda klasa zaprezentowała swoją Panią Wiosnę. Uczniowie podczas konkursu ,,Mam talent’’ mogli zaprezentować na scenie swoje umiejętności. Odbył się również wiosenny pokaz mody. Komisja jednogłośnie zdecydowała, że wszystkie stroje są piękne, ale na wyróżnienie zasłużyła Wiosna z klasy I Technikum Informatycznego – Jakub Smoliński. W kategorii piosenka I miejsce zajęła – Magdalena Gazda, II miejsce – Paulina Rutkowska. Innym akcentem muzycznym był konkurs „Jaka to melodia”, który prowadził Cezary Tyciński.         

I miejsce zajęła w nim Klaudia Wesołowska. Odbyła się również rywalizacja w  kategorii najlepszy skecz. Zwyciężyła ,,Wanna’’ w wykonaniu Roberta Pietrzaka i Roberta Szmalca. Wyróżnienie otrzymał również Mateusz Bober za wykonanie skeczu ,, Analiza Kobiety’’.

Po zakończeniu części artystycznej przyszedł czas na zmagania sportowe przygotowane przez członków RSU. Odbył się mecz koszykówki między nauczycielami i uczniami.  Wynik był dość niespodziewany -  33:17 dla kadry pedagogicznej!!! Nie był to jednak koniec sportowych emocji.

RSU zorganizowało także „Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych”.  Zgłosiło się 6 zespołów:

CZARNE PANTERY

1.      SEBASTIAN KLUCZ

2.      DOMINIK GRZEGORZEWSKI

3.      WOJTEK SZCZYGIEŁ

4.      JACEK SAKOWSKI

5.      NATALIA HABREWICZ

6.      PATRYCJA CHACHULSKA

7.      KAŚKA KOWALSKA

 

 

MOCKI KLOCKI

1.      DOMINIK SIUTA

2.      WOJCIECH BEDNARSKI

3.      ADRIAN GÓRECKI

4.      KACPER PERZYNA

5.      SZYMON KWIATKOWSKI

6.      KLAUDIA WESOŁOWSKA

7.      KINGA MALINOWSKA

8.      OLGA OBOJSKA

PIERWSZAKI

1.      BARTEK GODZIEBA

2.      JAKUB NOSAK

3.      DAWID BUTRYN

4.      SZYMON CZARZASTY

5.      MATEUSZ OLSZEWSKI

6.      PATRYCJA GOLIASZEWSKA

7.      PATRYCJA OBOJSKA

8.      PATRYCJA SZYMANIAK

ABY POGRAĆ

1.      PAWEŁ SOBIERAJ

2.      ADRIAN KOWALSKI

3.      KLAUDIA KUKLIŃSKA

4.      EWA BAGIŃSKA

5.      BARTEK KIMONA

6.      KLAUDIA ĆWIEK

TECHNICY MAGICY

1.      ANGELIKA MERCHEL

2.      PAULINA SOBIERAJ

3.      KLAUDIA PIOTRAK

4.      KUBA STRYJEWSKI

5.      DOMINIK LEWANDOWSKI

6.      PIOTREK CZAPLIŃSKI

 

Po zaciętej walce podium wyglądało następująco:

1.     CZARNE PANTERY

2.     MOCKI KLOCKI

3.     TECHNICY MAGICY

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali wybrani: Angelika Merchel oraz Dominik Grzegorzewski.

RSU serdecznie dziękuje nauczycielom wf-u za pomoc w przeprowadzeniu zawodów sportowych.

Cały dzień odbywał się kiermasz „Wiosenna przekąska”. Dochód z kiermaszu oraz imprez towarzyszących, w wysokości 400 zł, przeznaczony został na pomoc dla Pauliny Król.