Aktualności

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/2018

 

 Po przerwie świąteczno-noworocznej do rywalizacji sportowej w ramach zawodów międzyszkolnych przystąpiły w nowym roku 2018 szkoły powiatowe. 9 stycznia bieżącego roku w Hali Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu rozegrane zostały finały Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców. Nie zabrakło emocji, wzruszeń i rozczarowań, które stały się udziałem uczestników zawodów i licznie zgromadzonej publiczności. Po zaciętych spotkaniach zwycięzcą w kategorii dziewcząt zostały gospodynie-uczennice ZSP w Przasnyszu  dwukrotnie zwyciężając i jeden mecz remisując. W kategorii chłopców bezkonkurencyjni okazali się uczniowie LO Jednorożec, którzy wygrali wszystkie mecze. W decydującym spotkaniu po wyrównanej i zaciętej walce pokonali kolegów z ZSP Przasnysz 3:2

Klasyfikacja generalna – dziewczęta.

1.       ZSP Przasnysz       7 pkt.

2.       LO Jednorożec      6 pkt.

3.       LO im. KEN             4 pkt.

4.       ZSP Chorzele         0 pkt. 

Klasyfikacja generalna –chłopcy.

1.       LO Jednorożec

2.       ZSP Przasnysz

3.       LO im KEN

4.       ZSP Chorzele.