I.ORGANIZATOR

Zespół Szkół Powiatowych im mjr Henryka Sucharskiego w Przasnyszu. Odpowiedzialni za organizację i przeprowadzenie konkursu: nauczyciele matematyki.

II.ADRESAT

Uczniowie klas trzecich gimnazjum.

III.CELE KONKURSU:

rozwijanie matematycznych zainteresowań i uzdolnień uczniów

stworzeni możliwości osiągnięcia sukcesu w rywalizacji

pogłębienie współpracy i partnerstwa między szkołami

IV.PRZEDMIOT OCENY KONKURSOWEJ

Komisja będzie oceniać wiedzę i umiejętności z matematyki określone w Podstawie Programowej dla II etapu kształcenia.

V.OBOWIĄZUJĄCA LITERATURA

Podręczniki dopuszczone do użytku szkolnego przez MEN z zakresu matematyki.

VI.STRUKTURA KONKURSU

Konkurs przeprowadza Komisja Konkursowa ZSP. Każdy uczestnik rozwiązuje test w czasie 45 minut. Tytuł laureata konkursu otrzymuje uczeń, który z sumą punktów uplasuje się w pierwszej trójce.

VII.TERMINARZ KONKURSU

Zgłoszenie max trzech uczniów do konkursu do 15 marca 2018r. Zgłoszenie należy przesłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dokonać go telefonicznie pod numerem telefonu 601-667-645. Konkurs odbędzie się 23 marca 2018r. O godz. 10:00

VIII.SPOSÓB I TERMIN OGŁOSZENIA WYNIKÓW

Wyniki zostaną podane do wiadomości uczestników do 20 kwietnia 2018r.

IX.NAGRODY

Laureaci konkursu otrzymują nagrody oraz dyplomy.