Aktualności

Etap szkolny I Konkursu Języka Angielskiego

W dniu 12 marca w naszej szkole odbył się etap szkolny I Konkursu Języka Angielskiego.  Konkurs został zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Ostrołęce a skierowany był do uczniów szkół średnich w miejscowościach leżących w rejonie działania Mazowieckiego Kuratorium Oświaty – Delegatury w Ostrołęce. Celem Konkursu było propagowanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, zachęcanie ich do samodzielnego zdobywania wiedzy i rozwijania sprawności językowych. Ponadto Konkurs stworzył uczniom możliwość wykazania się wiedzą i stanowił płaszczyznę współpracy między szkołami w regionie.

Ogłoszenie wyników nastąpi 21 marca a etap międzyszkolny odbędzie się 12 kwietnia 2018 w Ostrołęce. Trzymamy kciuki, by nasi uczniowie się tam znaleźli!