Aktualności

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Licealiada 2018

W dniu 15 marca 2018 roku, w Hali Sportowej na ul. Sadowej  w Przasnyszu rozegrano mistrzostwa powiatu przasnyskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach tegorocznej Licealiady. W kategorii dziewcząt o zwycięstwo walczyły cztery zespoły, w kategorii chłopców grało pięć zespołów.Licznie zgromadzeni kibice przez cały dzień oglądali,stojącą na wysokim poziomie młodzieżową siatkówkę. Obrończynie tytułu, dziewczęta z ZSP Przasnysz, ponownie okazały się najlepsze, jednak o ich sukcesie zdecydowała minimalnie lepsza różnica małych punktów. W kategorii chłopców , po stojących na wysokim poziomie spotkaniach, chłopcy z ZSP Przasnysz wygrali wszystkie spotkania będąc zdecydowanie najlepszą drużyną turnieju. Po raz pierwszy w turnieju udział wzięło Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Przasnysza.

 

Klasyfikacja końcowa Dziewcząt       

1.ZSP Przasnysz                                      

2.LO im. KEN                                            

3. ZSP Chorzele                                        

4.LO Jednorożec    

 

                                                                                                     

Klasyfikacja końcowa Chłopców

1. ZSP Przasnysz

2. LO im. KEN

3.ZSP Chorzele

4.ALO Przasnysz

5. LO Jednorożec