Aktualności

Konkurs matematyczny w ZSP Przasnysz

 

23 marca 2018r. w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas trzecich gimnazjum. Celem konkursu było rozwijanie matematycznych zainteresowań i uzdolnień uczniów, stworzenie możliwości osiągnięcia sukcesu w rywalizacji, pogłębieniu współpracy i partnerstwa między szkołami.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów reprezentujących 5 szkół z terenu powiatu przasnyskiego.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Julia Zawieska – Szkoła Podstawowa nr3 w Przasnyszu

II miejsce: Zuzanna Guzowicz – Szkoła Podstawowa nr3 w Przasnyszu

III miejsce: Sylwia Zienkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Przasnyszu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki.  Zwycięzcom konkursu zostaną wręczone nagrody ufundowane przez dyrekcję ZSP. O terminie uroczystego wręczenia powiadomimy zainteresowanych w najbliższym czasie.

Organizatorem konkursu byli nauczyciele matematyki ZSP w Przasnyszu.