Aktualności

Koło Fortuny

16 października 2017 roku uczniowie ZSP przyjęli zaproszenie do wzięcia udziału w nagraniu czterech odcinków popularnego teleturnieju „Koło Fortuny”. Nagranie miało miejsce w Studiu Nagrań ATM w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas: IIITE, III TI oraz IV TE pod opieką pań: Wioletty Słomińskiej, Magdaleny Prekiel oraz Agnieszki Rutkowskiej – Rock.

Uczniowie mogli podejrzeć pracę na planie „od kuchni”; zobaczyć, ile urządzeń i ludzi je obsługujących potrzeba do nagrania kilkunastominutowego odcinka oraz dopingować zawodników w ich starciach. Zobaczyli, co dzieje się po drugiej stronie kamer. Okazało się, że aby powstało kilkanaście minut gotowego programu potrzeba kilkakrotnie dłuższego czasu przygotowań i zbiorowej pracy całego zespołu. W tym dniu, jako widzowie, my również byliśmy częścią zespołu.

Niezapomnianą pamiątką z wyjazdu są z pewnością zdjęcia, które udało się zrobić z ludźmi znanymi ze srebrnego ekranu. Zresztą, zobaczcie sami.