Aktualności

KMK

Klub Miłośników Kultury zaprasza na spektakl teatralny

TEATR STUDIO BUFFO przy ul. M. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

TERMIN 2 LUTY (PIĄTEK) 2018, 19.00

POLA NEGRI "Born in Poland, made in Germany, stolen by Hollywood.”

"Polita" to widowisko muzyczne stworzone na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri. Połączenie wirtualnej dekoracji z rzeczywistymi rekwizytami oraz możliwość wykorzystania nieograniczonej ilości aktorów i statystów, daje możliwość tworzenia scen o jakich twórcy teatralni i rewiowi mogli dotychczas tylko marzyć.
Zobaczymy Nataszę Urbańską jako Polę Negri grającą m.in. z Ernstem Lubitchem, Charlie Chaplin'em, tańczącą z Rudolfem Valentino. Zobaczymy także w pełnym wymiarze studia filmowe Paramount, fragmenty nowojorskiej rewii Ziegfeld'a i Berlin lat 30-tych. Będziemy wraz z naszą widownią pod budynkiem Nowojorskiej Giełdy na Wall Street, kiedy wybucha wielki kryzys 1929 r. Zobaczymy sceny, o jakich się nie śniło...
Materiały do projekcji 3D przygotowane zostały przez studio Platige Image, które zrealizowało m.in. nominowany do Oskara film "Katedra".

W spektaklu wystąpią:


Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Agnieszka Matysiak, Małgorzata Duda- Kozera, Zuzanna Hawryluk, Natalia Nedwidek, Mariola Napieralska,  Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Zawadzka, Nina Major, Magdalena Dąbkowska, Mariusz Czajka, Wojciech Paszkowski, Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Krzysztof Hulboj, Marcin Tyma,Mateusz Jakubiec, Dominik Ochociński, Dominika Plichta, Aleksandra Popławska, Katarzyna Granecka, Iga Ryś, Ela Wilczyńska, Paweł Orłowski, Łukasz Trautsolt, Jarosław Janikowski, Sebastian Lubański, Błażej Ciszek.

Czas trwania spektaklu- około 140 minut

CENY BILETÓW: balkon - 95 zł 

Czas trwania spektaklu - około 120 minut.

Wpłaty przyjmuje B. Brykała

Termin do 15.11.2017 (środa)

W zależności od zainteresowania przystąpimy do rezerwacji biletów.