Z radością informujemy, że  dniu 04.03.2021 nasza szkoła ponownie podpisała porozumienie o współpracy w zakresie realizacji zajęć praktycznych w oddziale przygotowania wojskowego (OPW) przez patronacką jednostkę wojskową -  2 Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu. Porozumienie podpisał  Dowódca Jednostki płk. dypl. Bogusław Postek oraz Dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych im. majora Henryka Sucharskiego w Przasnyszu mgr inż. Andrzej Brocki. 

Porozumienie ma na celu przygotowania uczniów do podjęcia służby wojskowej poprzez realizację procesu szkolenia praktycznego, prowadzącego do opanowania przez nich wiedzy i praktycznych umiejętności wojskowych określonych w „Programie szkolenia realizowanego w oddziale przygotowania wojskowego”. 

UMOWA5
UMOWA4
UMOWA3
UMOWA2
UMOWA1
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5