RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO (ODDZIAŁ PRZY UL. MAZOWIECKIEJ)

PRAGNIE ZORGANIZOWAĆ KIERMASZ CIAST, KTÓREGO DOCHÓD BĘDZIE PRZEZNACZONY DLA ADRIANA WYPYSKIEGO. CHŁOPIEC JEST UCZNIEM NASZEJ SZKOŁY. NIEDAWNO ULEGŁ GROŹNEMU WYPADKOWI. POTRZEBUJE WSPARCIA FINANSOWEGO NA REHABILITACJĘ.

KIERMASZ NA UL. MAZOWIECKIEJ ZAPLANOWANY JEST 28 MARCA (PONIEDZIAŁEK).
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY.

ZGŁOSZENIA PROSIMY PRZEKAZYWAĆ DO OPIEKUNA RSU, PANA MICHAŁA MOCKA.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Mój KRS 0000272 272 cel szczegółowy: Adrian Wypyski Przekaż 1% Organizacja Pożytku Publicznego FUNDACJA Votum PayU Przekaż dowolną kwotę na konto Fundacji Votum: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem: Adrian Wypyski Adrian uległ wypadkowi, w którym doznał rozległych obrażeń. Wszystkie plany marzenia zostały brutalnie przerwane. Adrian musi stanąć do walki własne życie. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna może być realizowana tylko prywatnie Tylko rehabilitacja jest w stanie pomóc odzyskać sprawność Adrianowi. Dlatego każda pomoc się liczy, a Ty możesz pomóc Adrianowi w tej trudnej życiowej walce jaką się mierzy!”