W dniu 16 listopada 2018r. uczniowie klas 2 i 4 technikum żywieniowego pod opieką Bogusława Brykały uczestniczyli w ramach projektu "Teatr. Kino. Biblioteka. Historia jednego budynku" w spotkaniu z Sławomirem "Goloną" Florkowskim instruktorem aktywnej rehabilitacji w FAR. Tematyka dotyczyła praktycznego poradnika savoir vivre w kontaktach z osobami z niepełnosprawnością. Prowadzący w sposób ciekawy i przystępny przekazał słuchaczom zasady postępowania i współfunkcjonowania w codziennej rzeczywistości. Kończąc podkreślił, że "nie musisz czuć się niezręcznie w obecności osoby z niepełnosprawnością. A jeżeli kiedykolwiek będziesz miał wątpliwości, co do tego, jak się zachować czy też co powiedzieć takiej osobie - po prostu ją o to zapytaj'

Zajęcia w odczuciu wszystkich stron były zbyt krótkie, wobec tego ustalono, że podobne, tym razem w formie warsztatowej odbędą się na terenie Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

projekt (1)
projekt (2)
Previous Next Play Pause
1 2