Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom z budynku przy ul. Mazowieckiej oraz wszystkim nauczycielom, którzy zechcieli  włączyć się w  tegoroczną edycję  „Szlachetnej  Paczki” .

Uczniowie wzorowo wywiązali się z roli darczyńców  i dzięki wspólnym staraniom skompletowaliśmy paczkę o wartości około półtora tysiąca złotych.  Obdarowany przez nas pan Michał był bardzo wdzięczny i wzruszony, otrzymał niemal wszystko o co prosił. Zapasy żywności i produktów chemicznych wystarczą mu na długi czas, a odzież, koce i pościel bardzo przypadły mu do gustu.  Dzięki zbiórce pieniędzy w klasach zawodowych udało się również zakupić grzejnik łazienkowy.

Dziękujemy także uczniom klasy III LOH1 za pomoc w noszeniu paczek w dniu finału.

Do naszych podziękowań dołączamy dyplom Szlachetnej Paczki.

Dorota Socha

Monika Sadowska