Mokołajkowe czytanie (5)
Mokołajkowe czytanie (6)
Mokołajkowe czytanie (7)
Mokołajkowe czytanie (8)
Mokołajkowe czytanie (9)
Mokołajkowe czytanie (10)
Mokołajkowe czytanie (1)
Mokołajkowe czytanie (2)
Mokołajkowe czytanie (3)
Mokołajkowe czytanie (4)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

MIKOŁAJKOWE CZYTANIE NA DYWANIE

W środę 12 grudnia młodzież naszej szkoły przeprowadziła zajęcia czytelnicze w MBP Przasnysz. Czekało nas głośne czytanie na dywanie. Młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych z pomocą dzieci poszukiwała Świętego Mikołaja. Po odnalezieniu naszego głównego bohatera uczestnicy wysłuchali świątecznej bajki, a następnie wszyscy wzięli udział w konkursie z nagrodami. Jako zwieńczenie spotkania z pomocą Mikołaja oraz jego śnieżynek zostały wykonane świąteczne bombki.

Zajęcia przeprowadzili uczniowie: Aldona Drężek (kl. IV tż), Natalia Długokęcka (kl. IV tż) oraz Mikołaj Motacki (kl. II ti).