Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

14 marca 2019r. w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu odbył się Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla  uczniów klas VIII szkół podstawowych. Celem konkursu było promowanie nauki języka angielskiego, poszerzanie wiedzy na temat krajów anglojęzycznych, nawiązywanie współpracy ze szkołami w regionie, jak również:

·         Motywowanie uczniów do chęci pogłębiania kompetencji językowych.

·         Promowanie wśród uczniów postawy odpowiedzialności za proces samodzielnego uczenia się.

·         Stworzenie uczniom możliwości wykazania się wiedzą i sprawdzenia swoich umiejętności językowych we współzawodnictwie z uczniami z innych szkół.

·         Stworzenie płaszczyzny do komunikacji i współpracy między uczniami i nauczycielami w regionie.

W konkursie wzięło udział  54 uczniów reprezentujących 4 szkoły z terenu powiatu przasnyskiego.

konkurs j. angielskiego marzec 2019 010
konkurs j. angielskiego marzec 2019 013