MIĘDZYNARODOWE  TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI  I LOGISTYKI 2019

 

W miniony piątek (15.03) uczniowie klasy II TL wraz z opiekunami (A. Wolińska  i  A. Domańska) mieli przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki w Nadarzynie.

Celem targów była realizacja największego wydarzenia targowego o zasięgu międzynarodowym, skierowanego do szerokiej gamy przedsiębiorstw branż transportu, spedycji i logistyki, a także pokazanie potencjału branży gościom                                z kraju jak i z zagranicy. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia stanowisk poszczególnych firm oferujących swoje usługi.  Dzięki temu  zapoznali się  z najnowocześniejszymi środkami transportu.

targi logistyki 015
targi logistyki 006
targi logistyki 028
Previous Next Play Pause
1 2 3