DZIEŃ WIOSNY W ZSP

 

21 MARCA W NASZEJ SZKOLE CO ROKU JEST DNIEM WYJĄTKOWYM. ZAJĘCIA  PRZEBIEGAJĄ W LUŹNIEJESZEJ ATMOSFERZE. TEGOROCZNE UROCZYSTOŚCI „PIEWRSZOWIOSENNE” ODBYWAŁY SIĘ W BUDYNKU SZKOLNYM PRZY UL. SADOWEJ. PIERWSZĄ CZĘŚĆ STANOWIŁY WYSTĘPY ARTYSTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW. MŁODZIEŻ WYKAZAŁA SIĘ DUŻĄ KREATYWNOŚCIĄ. ODBYŁY SIĘ KONKURSY WOKALNE, KABARETOWE, HASŁA PROMUJACE POSZCZEGÓLNE KIERUNKI NAUCZANIA W NASZEJ SZKOLE. DRUGĄ CZĘŚĆ STANOWIŁ TURNIEJ SIATKÓWKI DRUŻYN MIESZANYCH, DO KTÓREGO  ZGŁOSIŁO SIĘ 6 ZESPOŁÓW. ROZGRYWKI BYŁY ZASKAKUJĄCO ZACIĘTE. ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA „SMOLEŃSKIE KOTY”.

ORGANIZATORAMI DNIA WIOSNY BYLI: A. VALENTIC, M. BĄKOWSKA,  M. SADOWSKA, S. GRABOWSKA, T. WÓJCIK (CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA) ORAZ  M. MOCEK  WRAZ Z RADĄ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO (CZĘŚĆ SPORTOWA).

ORGANIZATORZY TURNIEJU SIATKARSKIEGO DZIĘKUJĄ NAUCZYCIELOM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ZA POMOC W PRZEPROWADZENIU ZAWODÓW. BYLI TO : J. NOWAK,  M. WYRZYKOWSKI, W. PIETRZAK, G. COŁOSIŃSKI.