ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

26 kwietnia pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie zakończyli ważny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Wyróżniający się osoby otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe z rąk dyrektora szkoły pana Andrzeja Brockiego. Najlepsza uczennica naszej szkoły – Weronika Goś otrzymała wyjątkowy prezent. Był to rower, który ufundował pan Robert Olsztyn – prezes przasnyskiej  firmy „Volteno”.

MATURZYŚCI NAGRODZENI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

NAUKA

NAJWYŻSZA ŚREDNIA W CAŁYM CYKLU KSZTAŁCENIA

1.

WERONIKA GOŚ

KL. IV TR

5,17

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM  5,16

STYPENDYSTKA PREZESA RADY MINISTRÓW

POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY

 

2.

MARTA ZEGLER

III LOH

5,00

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM  5,17

3.

PAULINA SOBIERAJ

IV TE

4,67

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 5,18

STYPENDYSTKA PREZESA RADY MINISTRÓW

1 MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE  J. ROSYJSKIEGO

WZOROWE ZACHOWANIE

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – RSU, BIBLIOTEKA SZKOLNA, INTERNAT, DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

SUKCESY SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

4.

MARTYNA ROMAN

III LOH1

4,67

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM  5,OO

STYPENDYSTKA PREZESA RADY MINISTRÓW

POCZET SZTANDAROWY

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – RSU

WOLONTARIAT  - MOPS

SUKCESY SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

5.

NATALIA JAKUBOWSKA

III LOH1

4,61

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,86

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – ZESPÓŁ MUZYCZNY  „JOY’

6.

MICHAŁ ZAŁĘSKI

IV TR

4,59

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,25

BARDZO DOBRE ZACHOWANIE

7.

BARTOSZ STRYJEWSKI

IV TS

4,56

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM  4,54

WZOROWE ZACHOWANIE

8.

EWELINA DRABIŃSKA

IV TŻ

4,53

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,50

WZOROWE ZACHOWANIE

9.

IWONA SILSKA

IV TE

4,50

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,91

WZOROWE ZACHOWANIE

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – RSU, BIBLIOTEKA SZKOLNA, DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

WOLONTARIAT – MOPS

 

 

UCZNIOWIE MAJĄCY ŚREDNIĄ OCEN MINIMUM 4,5 NA KONIEC II SEMESTRU ORAZ LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

10.

DOMINIK LEWANDOWSKI

IV TI

 

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,91

WZOROWE ZACHOWANIE

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

11.

MILENA PYKAŁA

III LOH

 

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,80

12.

DOMINIKA WIKTOREK

IV TŻ

 

ŚRDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKONYM 4,64

WZOROWE ZACHOWANIE

13.

JUSTYNA ANTOSIAK

IV TE

 

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,64

2 MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE            J. ROSYJSKIEGO

14.

ŁUKASZ NOWICKI

IV TI

 

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,64

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

15.

PIOTR  ZAPADKA

III LOH1

 

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM  4,57

16.

ROBERT PIETRZAK

IV TI

 

ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,55

POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – RSU

CZŁONEK MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

WYRÓŻNIENIE DOWÓDZTWA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ – PRZYCZYNIŁ SIĘ DO UMACNIANIA BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO I OBRONNOŚCI KRAJU POPRZEZ OCHOTNICZĄ SŁUŻBĘ W WOJSKU POLSKIM

 

RSU /PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY/WOLONTARIAT

UCZNIOWIE W CAŁYM CYKLU SZKOLNYM WYKAZYWALI SIĘ OGROMNYM ZAANGAŻOWANIEM W PRACE SPOŁECZNE NA RZECZ SZKOŁY. ORGANIZOWALI AKCJE CHARYTATYWNE , POMAGALI W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH.

17.

ANGELIKA MERCHEL

IV TE

 

DOBRE WYNIKI W NAUCE – ŚREDNIA 4,18 W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – PRZEWODNICZĄCA RSU,

DZIAŁALNOŚĆ W SZKOLNYM ZESPOLE MUZYCZNYM „JOY”

SUKCESY SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

18.

OLIWIA SMOLIŃSKA

IV TE

 

DOBRE WYNIKI W NAUCE – ŚREDNIA 4,36 W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – RSU, BIBLIOTEKA SZKOLNA, POMOC W REDAGOWANIU STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY,

SUKCESY SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

19.

ALDONA DRĘŻEK

IV TŻ

 

DOBRE WYNIKI W NAUCE – ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM – 4,07

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – INTERNAT, RSU, BIBLIOTEKA SZKOLNA

 

20.

NATALIA DŁUGOKĘCKA

IV TŻ

 

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – RSU, BIBLIOTEKA SZKOLNA

WOLONTARIAT – MOPS

SUKCESY SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

21.

OLGA OBOJSKA

IV TŻ

 

AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY –RSU

PRZEWODNICZĄCA MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

WOLONTARIAT - MOPS

SUKCESY SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

 

 

22.

JOLANTA PUCHAŁA

IV TŻ

 

DOBRE WYNIKI W NAUCE – ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM – 4,43

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

23.

JUSTYNA ZABIELSKA

IV TŻ

 

DOBRE WYNIKI W NAUCE – ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,29

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

24.

IZABELA KOSAŁA

III LOH 1

 

DOBRE WYNIKI W NAUCE – ŚREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,28

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY – RSU

WOLONTARIAT - MOPS

25.

SEBASTIAN SZEMPLIŃSKI

IV TE

 

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY, POMOC W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH

 

26.

JAKUB STRYJEWSKI

IV TI

 

WYRÓŻNIENIE DOWÓDZTWA WOJSK OBRONY TERYTORIALNYCH – PRZYCZYNIŁ SIĘ DO UMACNIANIA BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO I OBRONNOŚCI KRAJU POPRZEZ OCHOTNICZĄ SŁUŻBĘ W WOJSKU POLSKIM

 

ZESPÓŁ JOY

27.

NATALIA PRZYBYSŁAWSKA

III LOH 1

 

WOLONTARIAT – MOPS

28.

PATRYK POLITOWSKI

IV TS

 

 

29.

PAWEŁ LEWANDOWSKI

IV TS

 

 

30.

MATEUSZ PIOTOWSKI

IV TS

 

 

31.

ANDRZEJ ZEGA

IV TŻ

 

 

32.

ADRIAN PIĘTKOWSKI

 

 

 

33.

PATRYCJA WRÓBLEWSKA

III LOH

 

WOLONTARIAT – MOPS

 

 

WOLONTARIAT -  MOPS

34.

WIKTORIA ZWOLEŃSKA

III LOH

 

35.

WIKTORIA PREKIEL

III LOH

 

36.

PATRYCJA PYKAŁA

III LOH

 

37.

JOANNA KIECZMERSKA

III LOH 1

 

38.

MAGDALENA BACHORSKA

III LOH 1

 

39.

MILENA KURZYŃSKA

IV TŻ

 

 

SPORT

40.

KLAUDIA PIOTRAK

IV TE

 

DOBRE WYNIKI W NAUCE – SREDNIA OCEN W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 4,18

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY, POMOC W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH

41.

JOANNA CZAPLIŃSKA

IV TŻ

 

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY, POMOC W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH

42.

KINGA MALINOWSKA

IV TŻ

 

PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY, POMOC W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH

43.

BARTOSZ ĆWIEK

III LOH

 

 

44.

MATEUSZ GRABOWSKI

III LOH

 

 

45.

DOMINIK GRZEGORZEWSKI

III LOH

 

 

46.

JACEK SAKOWSKI

IV TS

 

 

47.

PIOTR STEPIEŃ

IV TS

 

 

48.

DAWID DZIERZĘCKI

IV TR

 

 

DSC_0460
DSC_0468
DSC_0470
DSC_0471
DSC_0473
DSC_0477
DSC_0486
DSC_0488
DSC_0508
DSC_0529
DSC_0303
DSC_0329
DSC_0340
DSC_0351
DSC_0356
DSC_0372
DSC_0386
DSC_0429
DSC_0447
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19