„Mundurówka” otrzymała nowy sprzęt!!!

Z satysfakcją informujemy, że Oddziały Przygotowania Wojskowego Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu zostały objęte Programem „Zostań Żołnierzem RP”, którego celem jest wyposażenie uczniów w umundurowanie w skład którego wchodzi bluza i spodnie mundurowe wg wzoru opracowanego specjalnie dla klas OPW oraz pozostałe elementy tworzące kompletny pakiet mundurowy.

Dodatkowo w ramach programu zakupione zostało specjalistyczne wyposażenie OPW obejmujące 21 elementów takich jak: atrapy i repliki broni, maski ochronne, przybory do walki wręcz, sprzęt pierwszej pomocy itp., które wykorzystane będą podczas realizacji programu szkolenia.

Kontrolę ekwipunku dla klas mundurowych osobiście przeprowadzili Krzysztof Bieńkowski - Starosta Powiatu Przasnyskiego oraz Andrzej Brocki – dyr. ZSP w Przasnyszu.