Wycieczka do Torunia

W dniu 6 października  uczniowie klas IV TL,  III LOH-1, III LOM- 1, III TL oraz III TR  uczestniczyli w jednodniowej wycieczce autokarowej do Torunia.

Wizytę w mieście rozpoczęliśmy od  spaceru po pięknej i średniowiecznej  Starówce Miasta, podczas którego profesjonalnie i oryginalnie ubrany  przewodnik przytaczał ciekawe legendy i opowieści dotyczące spotkanych zabytków. Dowiedzieliśmy się m.in. co sprawiło , że starówka została wpisana
na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Podczas naszego pobytu nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć przy pomniku Mikołaja Kopernika, legendarnej Krzywej Wieży, Domu Mikołaja Kopernika oraz czasu na zakup pamiątek.

Celem wycieczki było również  propagowanie różnych form rekreacji
i wypoczynku,  integracja środowiska uczniowskiego, zacieśnianie relacji koleżeńskich. Dlatego też udaliśmy się do Kręgielni  ‘’LUCKY STAR’’.  Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.

Pobyt w kręgielni dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas...

Zapamiętamy te wspólnie spędzone chwile na długo, a Toruń na pewno jeszcze kiedyś odwiedzimy.

11
12
12[1]
13
14
15
16
17
18
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19