Sucharski na sportowo

W związku ze zbliżającym się Dniem Odzyskania Niepodległości przez Polskę i Dniem Patrona Szkoły na boisku Orlik 2012 oraz w hali sportowej przy ulicy Sadowej 5 odbył się turniej piłki nożnej i siatkowej  dla dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. W zawodach wzięło udział  pięć drużyn męskich( piłka nożna) i żeńskich( siatkówka), które rywalizowały w swoich rocznikach. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym” . Organizatorem zawodów byli nauczyciele w-f  Tomasz Krynicki i Grzegorz Cołosiński.

Zarówno turniej piłkarski chłopców jak i siatkarski dziewcząt stał na wysokim poziomie. Wszystkie zespoły pokazały wiele efektownych akcji i wspaniałych zagrań.

Zawody były o tyle ciekawe, że nie można było wskazać jednego faworyta do zdobycia pierwszego miejsca. Każda z drużyn dawała z siebie sto procent zaangażowania, aby wygrać kolejny mecz.

Na zakończenie organizatorzy pogratulowali zwycięzcom i  wspólnie z Dyrektorem ZSP Pawłem Szczepkowskim wręczyli pamiątkowe puchary.

Wyniki rywalizacji turnieju piłkarskiego chłopców:

I miejsce reprezentacja klas IV

II miejsce reprezentacja klas II

III miejsce reprezentacja klas III  po podstawówce

IV miejsce reprezentacja klas III po gimnazjum

V miejsce reprezentacja klas I

Wyniki rywalizacji turnieju siatkarskiego dziewcząt

I miejsce reprezentacja klas IV

II miejsce reprezentacja klas III po gimnazjum

III miejsce reprezentacja klas III  po podstawówce

IV miejsce reprezentacja klas II