Konkurs Języka Angielskiego w ZSP w Przasnyszu

25 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu odbył się konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas VIII szkół podstawowych w powiecie przasnyskim pt. „English gives the power”.

Celem konkursu, oprócz promocji Zespołu Szkół Powiatowych, było motywowanie do nauki języka angielskiego, poszerzanie wiedzy na temat krajów anglojęzycznych oraz współpraca ze szkołami w regionie.

W konkursie wzięło udział 41 uczniów reprezentujących 3 szkoły z powiatu przasnyskiego.

Laureatami konkursu zostali:

• Jakub Rudziński (SP nr 1 w Przasnyszu) – I miejsce

• Zuzanna Kuliś (SP nr 1 w Przasnyszu) – II miejsce

• Tomasz Królicki oraz Aniela Valentić (SP nr 1 w Przasnyszu) – III miejsce

Wyróżnienia:

• Kacper Karpiński (SP nr 3 w Przasnyszu)

• Maja Sumińska (SP nr 2 w Przasnyszu)

Główną nagrodą w konkursie był kurs języka angielskiego w Szkole Językowej InterClass. Zwycięzcy i wyróżnione osoby otrzymały również dyplomy i nagrody rzeczowe.

Fundatorami nagród byli: Magdalena Szemplińska (dyrektor Szkoły Językowej InterClass), która dofinansowała również kursy językowe oraz nagrody rzeczowe dla pozostałych zwycięzców, kierownik stacji paliw ORLEN , który przeznaczył 400 zł na pomoce dydaktyczne dla uczniów oraz dyrektor ZSP
w Przasnyszu Paweł Stanisław Szczepkowski wraz z Radą Rodziców.

Organizatorkami wydarzenia były nauczycielki ZSP – Agnieszka Valentić-Szukała i Anna Wojciechowska.

Dziękujemy sponsorom za okazaną życzliwość i wsparcie naszej inicjatywy. Młodzieży natomiast gratulujemy świetnych wyników i życzymy powodzenia na egzaminach. Mamy nadzieję,
że spotkamy się we wrześniu w Zespole Szkół Powiatowych.