Konkurs Matematyczny Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu rozstrzygnięty!!!

20 maja 2022 roku w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu odbyło się podsumowanie Konkursu Matematycznego, który miał miejsce 28 kwietnia.

W konkursie wzięło udział 40 uczniów szkół podstawowych Powiatu Przasnyskiego. Do rywalizacji przystąpili uczniowie klas ósmych z Duczymina, Krzynowłogi Małej, Krasnego, Pościenia, Krukowa, Zarąb, Czernic Borowych oraz Przasnysza. Wyróżnieni uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody, a ich nauczyciele podziękowania.

Zwycięzcami zostali:

1 miejsce zdobył Jakub Rudziński, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu; opiekun Pani Aleksandra Granecka

2 miejsce zdobył Jakub Łączyński, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu; opiekun Pan Tomasz Rutkowski

3 miejsce zdobyła Lidia Bęcławska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu; opiekun Pani Ewa Nażgiewicz

Nagrody i dyplomy dla uczestników zostały ufundowane przez:

- Pana Szymona Knieć- firma ,,Knieć”- tablet Lenovo

- Państwa Małgorzatę i Andrzeja Fijałkowskich- sklep ,,Gadżetomania”słuchawki bezprzewodowe JBL

- Radę Rodziców Zespołu Szkół Powiatowych- głośniki bezprzewodowe JBL oraz słodycze dla uczestników

- Pana Zbigniewa Szmalc- puzzle i słodycze dla zwycięzców

- Hurtownię Jumida- kubki dla uczestników

- Hurtownię Ania- kalkulatory i notesy dla uczestników

Zwycięzcom i ich nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy w osobach Renata Kosman, Dorota Szmalc, Bogumiła Chachulska i Wioletta Słomińska kierują również serdeczne podziękowania do wszystkich osób, które pomogły w przygotowaniu konkursu. Szczególne podziękowania dla Pani Katarzyny Szmytkowskiej.