• Informacje dla emerytów

Szanowni Państwo,

zapraszam wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz emerytów na świąteczne spotkanie wielkanocne, które odbędzie się 27.03.2024 r. (środa) o godz. 15.45 na ul. Mazowiecka 25 (sala: strzelnica).

Serdecznie zapraszam.

Paweł Szczepkowski

Dyrektor ZSP

OGŁOSZENIE

Przypominamy o obowiązku złożenia oświadczenia o wysokości dochodu osiągniętego w 2023 r., które niezbędne jest do przyznania świadczeń socjalnych na rok 2024.

Niezłożenie oświadczenia automatycznie ulokuje osobę uprawnioną w grupie o najwyższych dochodach.

Oświadczenie należy złożyć (do 20 marca) w pokoju administracji.

Oświadczenie o dochodach za 2023

W okresie wakacyjnym planowane są 2 wyjazdy dla Kadry ZSP:

do Turcji samolotem oraz w Karkonosze z wyjazdem do Niemiec autokarem.

Bliższe informacje są dostępne w szkole u Pani Sekretarz Katarzyny Szmytkowskiej.

Zapisy do 5 lutego 2024r.

OGŁOSZENIE

Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu informuje, że w związku z koniecznością podawania co roku do Starostwa Powiatowego w Przasnyszu wysokości emerytur/rent byłych nauczycieli, do naliczenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych na następny rok, należy w nieprzekraczalnym terminie do 30 września każdego roku  wypełnić oświadczenie o wysokości emerytury (brutto) na podstawie ostatniej decyzji ZUS o waloryzacji i dostarczyć do administracji szkoły.

Nie dostarczenie w/w oświadczenia skutkować będzie zaniechaniem dokonania odpisów na fundusz i w konsekwencji pozbawi byłych nauczycieli możliwości korzystania ze środków ZFŚS.

Druk oświadczenia w załączeniu -  DRUK